A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/straipsniai.php

Line Number: 93

Straipsniai · Oride

Mes rašom

Sudalyvavome BiZzZ’15

Sudalyvavome BiZzZ’15

Ar žinai, kodėl didžiausia pasaulyje taksi kompanija Uber neturi nei vienos mašinos? O populiariausia pasaulyje žinių platforma, Facebook, nekuria jokių naujienų?
Atsakymas paprastas – mes gyvename informacinių ir socialinių inovacijų amžiuje, kur dalinimosi ekonomika jau seniai tapo sėkmės sinonimu!

Ketvirtasis kasmetinis socialinių inovacijų festivalis BiZzZ’15 gvildeno šį fenomeną kviesdamas į diskusiją įsitraukti veržliausius viešojo, privataus ir nevyriausybinio sektoriaus atstovus. Rugpjūčio 22-23 dienomis vaizdingas Antalieptės vienuolynas Zarasų rajone tapo karščiausiu 2015 metų Lietuvos pilietinės visuomenės traukos centru, kur buvo nagrinėjami būdai kaip pasitelkiant pažangiasias technologijas įmanoma kardinaliai pakeisti organizacijų veikimo principus, taip ne tik sumažinant kaštus, bet ir įgalinant bendruomenę. Pagrindiniai festivalio tikslai – sukurti plotmę, kurioje vystysis stiprūs tarpusavio ryšiai, skleidėsi naujų projektų daigai ir buvo atrandamos idėjos keičiančios pasaulį ir Lietuvą.

Lektoriai iš Lietuvos ir Jungtinės Karalystės atskleidė būdus kaip geri darbai gali būti ne tik naudingi, tačiau ir pelningi. Internetas ir išmaniosios technologijos smarkiai palengvino dalinimosi ekonomikos paklausos ir pasiūlos balansą, todėl tai tampa puikia niša dirbti ir užsidirbti.

Per dvi festivalio dienas kiekvienas dalyvis rado ko ieškojo. Galbūt tai potencialus partneris ar paprasčiausia pertrauka nuo beprotiškos darbotvarkės. Bizz’15 yra ideali erdvė populiarinti, sujungti ir atskleisti savo talentus, keistis patirtimis ir užmegzti ryšius kiekvienam prieinamu ritmu. Susipažinome su dalinimosi ekonomikos praktikais dirbančiais nekilnojamojo turto, finansų, transporto, žemės ūkio ir daugelyje kitų sričių. Keturios skirtingos tęstinės kūrybinės labaratorijos padėjo susipažinti su bendraminčiais, dirbančiais mūsų sektoriuje.

Bizz’ laukia visų, kas tiki darbais keičiančiais pasaulį

Būkite įsijungę - kitas festivalis jau artimiausią vasarą!

Daugiau informacijos: www.socialinisverslas.lt

Kopijuoti nuorodą